15. märtsil Paikusel toimunud Pärnu maakoolide male mv 5-9. kl võistkondlikus arvestuses tõi meie kooli võistkond koju auväärse I koha diplomi ja karika, tubliks juhendajaks ikka meie maleõpetaja Reet Pikkmets.

11. märtsil saavutas Tuuli Pikkmets maakondlikul matemaatika olümpiaadil 4.klasside arvestuses tubli 7. koha. Juhendajaks õpetaja Merike Pikkmets

................

17. veebr Mõttespordi olümpiaadi lõppenud kolmas etapp.

Males algklasside arvestuse Lõpe Kool 4. koht 47-st osalenud koolist, põhikooli arvestuses Lõpe Kool 11. koht 38-st koolist.

Sudokude lahendamine algklasside arvestuses Lõpe Kool 5. koht 28-st koolist, põhikooli arvestuses Lõpe Kool 6. koht 24-st koolist.

Tulemused: http://www.vint.ee/mottespordi-olumpiaad/

Üldse on Lõpe Koolist sel õppeaastal vähemalt ühel MO turniiril osalenud kokku 19 õpilast.

Juhendajaks õpetaja Reet Pikkmets

17. veebruaril osalesime taas Pärnu-Jaagupis võistlustesarjas "Ole osav ja kiire". Meie tublid spordipoisid, -tüdrukud saavutasid II koha.

15. veebruaril toimunud piirkondlikul inimeseõpetuse olümpiaadil saavutas Triinu Pikkmets kuuendast klassist  tubli 7. koha. Juhendaja õpetaja Hele Nööri.

4. veebr Maakondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutas seitsmenda klassi arvestuses meie kooli õpilane Karmen Pikkmets väga tubli 3.-4. koha. Karmeni juhendajaks õpetaja Hele Nööri.

30. oktoobril 2016 Pärnumaa meistrivõistlustel välkmales neidudele saavutas Sisandra Põdra II koha.

4H aastaüritusel Türil tunnustati Lõpe kooli 4H klubi Dixie, kellele omistati "Rärnumaa parim klubi 2016" tiitel. Samas tunnistati Dixi juhendaja õpetaja Sirje Kaska aasta parimaks juhendajaks.

Osalesime Pärnu-Jaagupis võistlustel "Ole osav ja kiire".

Saime  1-4. klasside arvestuses esimese koha. Lapsed olid väga tublid!

16. oktoobril Paikuse koolis toimunud malevõistlusel "Tere, Sügis" käisid Koonga valda esindamas 12 last. Võidupunktita ei jäänud keegi. Diplomid oma vanuseklassis võistlesid välja Tuuli (1. koht), Kreete (2. koht) ja Sisandra (3.koht).

/Foto: Mariliis Ollino PP/

07. 10.16  toimus Pärnu maavalitsuses tunnustusüritus "Eesti õpib ja tänab".

Meie koolist oli aasta noorsootöötaja tunnustust vastu võtmas õpetaja Sirje Kaska.